Звіт за рік комісії викладачів математичних дисциплін і інформатики

16 червня 2020 року циклова комісія викладачів математичних дисциплін і інформатики прозвітувала про роботу протягом 2019-2020 навчального року. Голова комісії Ляшенко І. А. поділилась педагогічними досягненнями з питання «Комплексна професійна підготовка сучасного педагога початкової освіти згідно з Концепцією Нової української школи у процесі викладання математичних і комп’ютерних дисциплін», що є методичною проблемою циклової комісії. Всі методичні проблеми викладачів ЦК є сучасними, актуальними, спрямованими на формування професійних компетентностей майбутніх вчителів початкової і дошкільної освіти. Шляхами реалізації завдань освітньої діяльності викладачів були навчальна і науково-методична, позакласна і профорієнтаційна робота, практична підготовка студентів.

З метою підвищення якості надання освітніх послуг, для удосконалення системи викладання та контролю за якістю ЗУН студентів викладачі комісії продовжили роботу з різних аспектів вдосконалення навчально-методичного забезпечення викладання навчальних дисциплін, з використання сучасних освітніх технологій. Практичним досвідом з питань впровадження дистанційного навчання викладачі щиро поділились з колегами.

Результати роботи викладачів циклової комісії отримали схвальні відгуки директора Педагогічного коледжу Лопатинської Н. А. та членів адміністрації.