Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

День відкритих дверей online

День відкритих дверей online

На виконання Плану профорієнтаційної роботи 28 листопада було проведено День відкритих дверей online. Захід відбувався у прямому етері на платформі фейсбук. Завдяки злагодженій роботі нашого колективу зустріч відбулася в доброзичливій атмосфері. Всі учасники доклали максимум зусиль, щоб майбутні студенти нашого коледжу, навіть на відстані, відчули академічну, дружню, фахову атмосферу. Над підготовкою зустрічі працювала велика команда: […]

День відкритих занять для всіх

День відкритих занять для всіх

27 листопада 2020 року у Педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії було проведено день відкритих дверей на навчальні заняття. Викладачі  закладу продемонстрували колегам, абітурієнтам та їхнім батькам високий рівень професійної майстерності. Переконливо дискутували в онлайн-режимі студенти на занятті з історії України викладача Зінченка Р.В., вчилися аналізувати, робити висновки,   будували діаграму Венна, заповнювали пазли на […]

Виховна година

Виховна година

16 листопада 2020 року класним керівником Шолоховою Є.В. проведено виховну годину зі здобувачами освіти 3 курсу групи Є спеціальності 013 Початкова освіта, присвячену Міжнародному дню студента. І серйозно, і по-студентськи розмова перетворилась у спалах емоцій, посмішок, радощів. Ініціативністю та креативним підходом до проведення виховної години вирізнялись студенти Лотарьова Христина та Шамрицька Валерія.Завершальним акордом цікавого спілкування стала […]

Успішна адаптація – запорука гарного навчання

Успішна адаптація – запорука гарного навчання

Стрімко йде час. Зараз здобувачі освіти напружено працюють над виконанням вимог навчального плану. Лише в спогадах вересневе починання. А саме тоді перед педагогічним складом було поставлене завдання створити сприятливі психологічні умови для адаптації студентів груп нового набору. Питання адаптації здобувачами освіти груп нового набору не нове для педагогічного фахового коледжу. Воно знаходилось під великим контролем […]

 

 

Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

На відділенні 16 академічних груп, в яких навчається 340 здобувачів освіти. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565 – спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

  • вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидат педагогічних наук, директор Лопатинська Н.А., Таланін Ігор Євгенійович – доктор фізико-математичних наук, професор.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2020-2021 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за ІІ півріччя 2019-2020 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2019-2020 н.р.

2-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна

2-Б

Класний керіник: Шестопал Олена Олегівна

2-В

Класний керіник: Зінченко Ростислав Володимирович

3-Є

Класний керіник: Шолохова Євгенія Владиславівна

2-Є

Класний керівник: Супруненко Олена Валентинівна

3-А

Класний керіник: Бикова Тетяна Борисівна

3-Б

Класний керіник: Горохова Юлія Сергіївна

3-В

Класний керіник: Магдій Галина Омельянівна

3-Г

Класний керіник: Голішенко Наталія Анатоліївна

4-А

Класний керіник: Ляшенко Інеса Анатоліївна

4-Б

Класний керіник: Рибенчук Наталія Іванівна

4-В

Класний керіник: Пінжакова Галина Миколаївна

4-Г

Класний керіник: Попович Ігор Федорович

Інформація про відділення