Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

НАЙКРАЩА ПРОФЕСІЯ ПІД СОНЦЕМ #1-В шк.

В цей святковий день наш челендж “Найкраща професія під сонцем” продовжує відеоролик 1 курсу групи В спеціальності 013 Початкова освіта. #краща_професія_ПФКБеріть участь у флешмобі разом з нами та отримуйте подарунки!Умови конкурсу: https://pk.khnnra.edu.ua/fleshmob-z-podarunkami/

102 річницю з Дня народження Василя Олександровича Сухомлинського

З 28.09. по 30.09. в коледжі відзначали 102 річницю з Дня народження, людини з великої літери, Василя Олександровича Сухомлинського. Зранку 28.09. було проведено радіо лінійку. Студенти підготували багато змістовних газет,які можна було побачити у холі. Студенти 4-Б шк. взяли інтерв’ю у працівників та студентів нашого коледжу.Ось що з цього вийшло…

«Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній  школі №24

«Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній школі №24

Здобувачі освіти 4 курсу групи Г спеціальності 013 Початкова освіта під керівництвом методистів Коваль Н.М. та Онуфрієнко О.Г. проходили практику «Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній школі №24. Завдяки досвідченим педагогам Шевелєвій Л.М. та Дяченко О.В. майбутні вчителі мали можливість ознайомитися з особливостями періоду адаптації дитини до нових умов у перші дні її […]

Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

На відділенні 16 академічних груп, в яких навчається 340 здобувачів освіти. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565 – спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

• вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидат педагогічних наук, директор Лопатинська Н.А., Таланін Ігор Євгенійович – доктор фізико-математичних наук, професор.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за ІІ півріччя 2019-2020 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2019-2020 н.р.

2-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна