Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

У нас навчатися цікаво, повірте!
Запрошуємо абітурієнтів на навчання до коледжу на спеціальність 013 Початкова освіта.

 

Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

На відділенні 16 академічних груп, в яких навчається 340 здобувачів освіти. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565 – спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

  • вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидат педагогічних наук, директор Лопатинська Н.А., Таланін Ігор Євгенійович – доктор фізико-математичних наук, професор.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2019-2020 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за ІІ півріччя 2019-2020 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2020-2021 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за ІІ півріччя 2020-2021 н.р.

ВИПУСК 2021

ВИПУСК 2021

29 червня 2021 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Захід розпочався щирим привітанням ректора Хортицької національної академії Нечипоренко Валентини Василівни та врученням дипломів з відзнакою найкращим у навчанні. Побажання, оплески, квіти, посмішки, кульки і пісні залишаться в пам’яті назавжди. Для випускників вручення дипломів молодшого спеціаліста є певним кроком, […]

Формування правової компетентності студентів педагогічного коледжу

Формування правової компетентності студентів педагогічного коледжу

Незнання закону не звільняє від відповідальності. А от знання нерідко звільняє. Станіслав Їжака Лец Протягом декількох років я працюю над методичною проблемою “Правове навчання і виховання студентської молоді”. Ця проблема реалізувалася у різноманітних формах і методах роботи із здобувачамиосвіти, їх батьками, класними керівниками.Для студентів спеціальності 013 Початкова освіта створено посібник “Правове виховання учнів початкової школи”. […]

Правове виховання неповнолітніх

Правове виховання неповнолітніх

З метою правового виховання неповнолітніх, за ініціативи завідувача відділення підготовки вчителів початкових класів Орловської Л.О. і підтримці класного керівника Давиденко А.К., 17.05.2021 було проведено зустріч із старшими інспекторами Хортицького районного відділу філії державної установи “Центр пробації” в Запорізькій області майором внутрішньої служби Попко Р.С. та підполковником внутрішньої служби Міженіною Ю. А. Здобувачам освіти у цікавій […]

Тренінги «Підготовка до роботи в НУШ»

Тренінги «Підготовка до роботи в НУШ»

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта випускних курсів підвищують професійну майстерність на тренінгових заняттях. Тренери НУШ допомагають студентам з’ясувати можливості використання графічних редакторів у початковій школі для розвитку особистості учня; значення проведення дискусійних форм роботи в початковій школі; особливості застосування групових стратегій навчання на різних навчальних предметах; алгоритми роботи над стратегіями розвитку критичного мислення. На 27.03 […]

1-А

Класний керівник: Газюкіна Інна Леонідівна

1-Б

Класний керівник: Муравська Олена Анатоліївна

1-В

Класний керівник: Іщенко Ірина Володимирівна

2-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна

2-Б

Класний керіник: Шестопал Олена Олегівна

2-В

Класний керіник: Зінченко Ростислав Володимирович

3-А

Класний керіник: Бикова Тетяна Борисівна

3-Б

Класний керіник: Горохова Юлія Сергіївна

3-В

Класний керіник: Магдій Галина Омельянівна

3-Г

Класний керіник: Голішенко Наталія Анатоліївна

3-Є

Класний керіник: Шолохова Євгенія Владиславівна

4-А

Класний керіник: Ляшенко Інеса Анатоліївна

4-Б

Класний керіник: Рибенчук Наталія Іванівна

4-В

Класний керіник: Пінжакова Галина Миколаївна

4-Г

Класний керіник: Попович Ігор Федорович

Інформація про відділення