Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

ВІДДІЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ ОЧОЛЮЄ ОЛІЙНИК ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА, ВИКЛАДАЧ ІСТОРІЇ ТА ПРАВОЗНАВСТВА, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ, МЕТОДИСТ.

На відділенні навчається 312 здобувачів освіти в 15 академічних групах. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі Тимчасового положення про організацію освітнього процесу в педагогічному фаховому коледжі комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники здобувають одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):
• вчитель іноземної мови початкової школи;
• вчитель інформатики початкової школи;
• асистент вчителя інклюзивного класу;
• організатор спортивних секцій та клубів.

На відділенні працюють 69 викладачів, більшість з яких мають вищу кваліфікаційну категорію. У закладі працюють три кандидати педагогічних наук та два доктори наук.

Важливим напрямком діяльності викладачів відділення є організація науково-методичної роботи в співпраці зі здобувачами освіти. Результати роботи опубліковано в методичних посібниках, фахових статтях та матеріалах наукових конференцій.
Для задоволення потреб студентів у професійному становленні, творчій самореалізації налагоджена система позанавчальної роботи: гуртки, клуби, факультативи, студії, спортивні секції.

Соціальна акція “Зробімо світ кращим!”

Соціальна акція “Зробімо світ кращим!”

Що таке свято? Свято – це прекрасна ялинка, тепло та світло чарівних новорічних вогнів, сміх всіх дітей на планеті. Щоб свято настало – слід обов’язково вірити в диво. Вірити щиро, всім серцем, як це зробили ми, започаткувавши нову традицію – соціальну акцію “Зробімо світ кращим!” Незадовго до Нового року ялинку нашого коледжу прикрашено особливими прикрасами. […]

ВИПУСК 2021

ВИПУСК 2021

29 червня 2021 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося урочисте вручення дипломів випускникам. Захід розпочався щирим привітанням ректора Хортицької національної академії Нечипоренко Валентини Василівни та врученням дипломів з відзнакою найкращим у навчанні. Побажання, оплески, квіти, посмішки, кульки і пісні залишаться в пам’яті назавжди. Для випускників вручення дипломів молодшого спеціаліста є певним кроком, […]

Формування правової компетентності студентів педагогічного коледжу

Формування правової компетентності студентів педагогічного коледжу

Незнання закону не звільняє від відповідальності. А от знання нерідко звільняє. Станіслав Їжака Лец Протягом декількох років я працюю над методичною проблемою “Правове навчання і виховання студентської молоді”. Ця проблема реалізувалася у різноманітних формах і методах роботи із здобувачамиосвіти, їх батьками, класними керівниками.Для студентів спеціальності 013 Початкова освіта створено посібник “Правове виховання учнів початкової школи”. […]

Правове виховання неповнолітніх

Правове виховання неповнолітніх

З метою правового виховання неповнолітніх, за ініціативи завідувача відділення підготовки вчителів початкових класів Орловської Л.О. і підтримці класного керівника Давиденко А.К., 17.05.2021 було проведено зустріч із старшими інспекторами Хортицького районного відділу філії державної установи “Центр пробації” в Запорізькій області майором внутрішньої служби Попко Р.С. та підполковником внутрішньої служби Міженіною Ю. А. Здобувачам освіти у цікавій […]

1-А

Класний керіник: Бикова Тетяна Борисівна

1-Б

Класний керіник: Череп Тетяна Миколаївна

1-В

Класний керіник: Кузнєцова Аліна Ігорівна

1-Г

Класний керіник: Тимофеєва Ірина Костянтинівна

2-А

Класний керівник: Петриченко Наталія Леонідівна

2-Б

Класний керівник: Малихін Володимир Андрійович

2-В

Класний керівник: Пінжакова Галина Миколаївна

2-Є

Класний керіник: Супруненко Олена Валентинівна

3-А

Класний керіник: Газюкіна Інна Леонідівна

3-Б

Класний керіник: Муравська Олена Анатоліївна

3-В

Класний керіник: Іщенко Ірина Володимирівна

3-Є

Класний керіник: Рибенчук Наталія Іванівна

4-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна

4-Б

Класний керіник: Шестопал Олена Олегівна

4-В

Класний керіник: Зінченко Ростислав Володимирович

Інформація про відділення