Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

Тренінги «Підготовка до роботи в НУШ»

Тренінги «Підготовка до роботи в НУШ»

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта випускних курсів підвищують професійну майстерність на тренінгових заняттях. Тренери НУШ допомагають студентам з’ясувати можливості використання графічних редакторів у початковій школі для розвитку особистості учня; значення проведення дискусійних форм роботи в початковій школі; особливості застосування групових стратегій навчання на різних навчальних предметах; алгоритми роботи над стратегіями розвитку критичного мислення. На 27.03 […]

День відкритих дверей online

День відкритих дверей online

На виконання Плану профорієнтаційної роботи 28 листопада було проведено День відкритих дверей online. Захід відбувався у прямому етері на платформі фейсбук. Завдяки злагодженій роботі нашого колективу зустріч відбулася в доброзичливій атмосфері. Всі учасники доклали максимум зусиль, щоб майбутні студенти нашого коледжу, навіть на відстані, відчули академічну, дружню, фахову атмосферу. Над підготовкою зустрічі працювала велика команда: […]

День відкритих занять для всіх

День відкритих занять для всіх

27 листопада 2020 року у Педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії було проведено день відкритих дверей на навчальні заняття. Викладачі  закладу продемонстрували колегам, абітурієнтам та їхнім батькам високий рівень професійної майстерності. Переконливо дискутували в онлайн-режимі студенти на занятті з історії України викладача Зінченка Р.В., вчилися аналізувати, робити висновки,   будували діаграму Венна, заповнювали пазли на […]

Виховна година

Виховна година

16 листопада 2020 року класним керівником Шолоховою Є.В. проведено виховну годину зі здобувачами освіти 3 курсу групи Є спеціальності 013 Початкова освіта, присвячену Міжнародному дню студента. І серйозно, і по-студентськи розмова перетворилась у спалах емоцій, посмішок, радощів. Ініціативністю та креативним підходом до проведення виховної години вирізнялись студенти Лотарьова Христина та Шамрицька Валерія.Завершальним акордом цікавого спілкування стала […]

 

 

Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

На відділенні 16 академічних груп, в яких навчається 340 здобувачів освіти. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565 – спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

  • вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидат педагогічних наук, директор Лопатинська Н.А., Таланін Ігор Євгенійович – доктор фізико-математичних наук, професор.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2020-2021 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за ІІ півріччя 2019-2020 н.р.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2019-2020 н.р.

1-А

Класний керівник: Газюкіна Інна Леонідівна

1-Б

Класний керівник: Муравська Олена Анатоліївна

1-В

Класний керівник: Іщенко Ірина Володимирівна

2-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна

2-Б

Класний керіник: Шестопал Олена Олегівна

2-В

Класний керіник: Зінченко Ростислав Володимирович

3-А

Класний керіник: Бикова Тетяна Борисівна

3-Б

Класний керіник: Горохова Юлія Сергіївна

3-В

Класний керіник: Магдій Галина Омельянівна

3-Г

Класний керіник: Голішенко Наталія Анатоліївна

3-Є

Класний керіник: Шолохова Євгенія Владиславівна

4-А

Класний керіник: Ляшенко Інеса Анатоліївна

4-Б

Класний керіник: Рибенчук Наталія Іванівна

4-В

Класний керіник: Пінжакова Галина Миколаївна

4-Г

Класний керіник: Попович Ігор Федорович

Інформація про відділення