Enter your keyword

Новини відділення початкової освіти

Літню Сесію Розпочато…

Літню Сесію Розпочато…

    З 19 травня 2020 року  на відділенні підготовки вчителів початкових класів почалася літня сесія для студентів 3 курсу груп А, Б, В, Г. Не дивлячись на всі складнощі навчання в період карантину, завдяки старанності і відповідальному ставленню до навчання, частина студентів, які мали відмінні результати з тематичного оцінювання, були звільнені від складання семестрових екзаменів. […]

Математична освіта – у дослідженнях курсових робіт випускників коледжу

Математична освіта – у дослідженнях курсових робіт випускників коледжу

         На відділенні підготовки вчителів початкових класів успішно завершився етап публічних захистів курсових робіт з методики навчання математики. Викладачі математичних дисциплін Онуфрієнко О. Г., Голець Л. М. та Ляшенко І. А. разом зі студентами випускних груп представили на сайті коледжу свої пошукові дослідження, теми яких є актуальними для реалізації завдань Нової української школи та мають […]

Лауреати 1 ступеня

Лауреати 1 ступеня

Вітаємо солістку вокально-естрадної студії “Ритм” Маргариту Кудлай та викладача  Алсу Давиденко зі званням лауреатів 1 ступеня у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі “Сяйво Хортиці” в номінаціях “Вокал” та “Інструментальна музика”!Бажаємо подальших творчих успіхів та перемог!!!

 

 

Керує роботою відділення підготовки вчителів початкових класів Орловська Людмила Олексіївна викладач вищої категорії, викладач-методист, нагороджена знаком «Відмінник освіти України» і знаком «Антон Макаренко».

На відділенні 17 академічних груп, в яких навчається 398 студентів. Підготовка фахівців за спеціальністю 013 Початкова освіта здійснюється на підставі відомості щодо здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти (Наказ Міністрества освіти і науки України від 19.12.2016р. №1565 – спеціальність 013), на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Крім основної спеціальності – вчитель початкової школи, випускники отримують одну із додаткових кваліфікацій (на базі 9 класів):

  • вчитель іноземної мови початкової  школи;
  • вчитель інформатики початкової школи;
  • асистент вчителя інклюзивного класу;
  • організатор спортивних секцій та клубів.

Підготовку фахівців на відділенні здійснюють 57 викладачів, більшість з яких мають кваліфікаційну категорію – вища, звання викладач-методист і кандидат педагогічних наук, директор Лопатинська Н.А.

ЗВІТ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ УСПІШНОСТІ ТА ВІДВІДУВАННЯ ЗАНЯТЬ СТУДЕНТАМИ відділення підготовки вчителів початкових класів за І півріччя 2019-2020 н.р.

1-А

Класний керіник: Давиденко Алсу Казбеківна

1-Б

Класний керіник: Шестопал Олена Олегівна

1-В

Класний керіник: Зінченко Ростислав Володимирович

2-Є

Класний керіник: Шолохова Євгенія Владиславівна

2-А

Класний керіник: Бикова Тетяна Борисівна

2-Б

Класний керіник: Горохова Юлія Сергіївна

2-В

Класний керіник: Магдій Галина Омельянівна

2-Г

Класний керіник: Голішенко Наталія Анатоліївна

3-А

Класний керіник: Ляшенко Інеса Анатоліївна

3-Б

Класний керіник: Рибенчук Наталія Іванівна

3-В

Класний керіник: Пінжакова Галина Миколаївна

3-Г

Класний керіник: Бородін Андрій Андрійович

4-А

Класний керіник: Неборачко Олена Василівна

4-Б

Класний керіник: Петриченко Наталія Леонідівна

4-В

Класний керіник: Чеченя Вадим Сергійович

4-Г

Класний керіник: Клуніченко Катерина Улянівна

3-Є

Класний керіник: Супруненко Олена Валентинівна

Інформація про відділення