Enter your keyword

Останні новини

Відкрите засідання ЦК соціально-гуманітарних дисциплін ПФК ХНА

Відкрите засідання ЦК соціально-гуманітарних дисциплін ПФК ХНА

08.05.24 Відбулося відкрите засідання ЦК  соціально-гуманітарних дисциплін педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії.

У період війни, яку російська федерація розв’язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських, цінностей.

Пріоритетними напрямками у сфері національно-патріотичного виховання є збереження історичної пам’яті, висвітлення справжніх фактів російської агресії,  імен героїв, залучення молоді до вивчення та примноження культурної спадщини, виховання поваги до державних символів, формування критичного мислення та стійкості до руйнівного впливу російської пропаганди.

Викладачі ЦК презентували результати роботи над проблемною темою ЦК з національно-патріотичного виховання – це серія заходів: круглий стіл присвячений Революції Гідності, пошуковий проєкт «Герої не вмирають»,  створення віртуального музею пам’яті героїв російсько-української війни.

Національно-патріотичне виховання є невід’ємною складовою формуванням гармонійно розвиненої особистості, яка поважає історію, культуру та традиції свого народу, усвідомлює свою причетність до розбудови та зміцнення Української держави.

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.