Enter your keyword

Останні новини

День народження коледжу

День народження коледжу

23 грудня  Педагогічний коледж Хортицької національної академії відзначив 129-річчя від дня заснування закладу.

На урочистому заході з вітальним словом від імені ректора Хортицької національної академії Нечипоренко В.В. виступила проректор з наукової роботи, доктор соціологічних наук, Гордієнко Н. М.

До Дня народження коледжу за сумлінне виконання посадових обов’язків та вагомий внесок у розбудову освітнього закладу працівники отримали грамоти й подяки Запорізької обласної ради, КЗВО «Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії» ЗОР та матеріальну винагороду. Студенти отримали грамоти за високі показники у навчанні та пам’ятні медалі.

Згадав студентські роки у стінах закладу та привітав присутніх і заступник голови районної адміністрації міської ради по Хортицькому району Крайнов В.П.

Привітати зі святом колежан завітали працівники та вихованці закладів освіти Хортицького району, ветерани педагогічної праці, працівники Хортицької національної академії.

Учасники дійства щирим та задушевним словом, ліричними та запальними піснями й танцями, а також цікавими відеоматеріалами створили святкову атмосферу .

Вітаємо! 130 – ту сторінку розпочато!
ФОТО

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.