Enter your keyword

Новини відділення дошкільної освіти

НАЙКРАЩА ПРОФЕСІЯ ПІД СОНЦЕМ #3-Aдшк.

Продовжує наш флешмоб “Найкраща професія під сонцем” відеоролик 3 курсу групи А спеціальності 012 Дошкільна освіта.#краща_професія_ПФКБеріть участь у флешмобі разом з нами та отримуйте подарунки!Умови конкурсу: https://pk.khnnra.edu.ua/fleshmob-z-podarunkami/

НАЙКРАЩА ПРОФЕСІЯ ПІД СОНЦЕМ #2-Д

Свій відеоролик до флешмобу “Найкраща професія під сонцем” представляють студенти 2Д.#краща_професія_ПФК Беріть участь у флешмобі разом з нами та отримуйте подарунки!Умови конкурсу: https://pk.khnnra.edu.ua/fleshmob-z-podarunkami/

НАЙКРАЩА ПРОФЕСІЯ ПІД СОНЦЕМ #2-А дшк.

Наш челендж “Найкраща професія під сонцем” продовжує відеоролик 2 курсу групи А спеціальності 012 Дошкільна освіта.#краща_професія_ПФКБеріть участь у флешмобі разом з нами та отримуйте подарунки!Умови конкурсу: https://pk.khnnra.edu.ua/fleshmob-z-podarunkami/

ТИЖДЕНЬ  відділення підготовки вчителів дошкільної освіти

ТИЖДЕНЬ відділення підготовки вчителів дошкільної освіти

Весело, емоційно, насичено відзначатимуть майбутні вихователі Всеукраїнський день дошкілля. Традиційно, напередодні Дня вихователя (27 вересня), у Педагогічному фаховому коледжі КЗВО «Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія» ЗОР організовується ТИЖДЕНЬ відділення підготовки вчителів дошкільної освіти. Завідувач відділення Оласюк Ю.В., голова ЦК дошкільних дисциплін Чуйкіна Л.А., викладачі –методисти Стеблюк О.А., Зінченко О.А. і класні керівники відділення склали […]

З 2018 РОКУ ВІДДІЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ОЧОЛЮЄ ЮЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА ОЛАСЮК, ВИКЛАДАЧ  ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, МЕТОДИКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ.

Сьогодні на відділенні навчається 130 студентів, які об’єднані в 6 академічних груп.

Здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти  відбувається у відповідності з наказом МОН від 06.12.2018 № 2674-л, на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Відділення дошкільної освіти Педагогічного коледжу Хортицької національної академії готує фахівців освітньо – кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”, кваліфікація – вчитель з дошкільного виховання з однією з додаткових кваліфікацій:

• Вихователь логопедичних груп
  • Керівник образотворчої діяльності в дошкільному навчальному закладі
  • Вчитель іноземної мови у дошкільному навчальному закладі
  • Вчитель інформатики у дошкільному навчальному закладі
  • Асистент вихователя дошкільного навчального закладу  з інклюзивним навчанням

Відділення підготовки вчителів  дошкільної освіти має не лише багату історію, але й гарні традиції.  Студенти беруть участь у конференціях, перемагають у регіональних олімпіадах та конкурсах, посідають призові місця у  конкурсах педагогічної майстерності.

Підготовку спеціалістів здійснює висококваліфікований колектив. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту і працюють за фахом. З гордістю можна відзначити, що більшість викладачів дошкільного відділення є випускниками Запорізького педагогічного училища.

Випускники відділення очолюють різні підрозділи в методичних кабінетах, закладах дошкільної освіти   у різних містах, областях як України так і за межами країни.

1-ОМ

Класний керівник: Неборачко Олена Василівна