Enter your keyword

Новини відділення дошкільної освіти

Садок вишневий коло хати …

Садок вишневий коло хати …

У викладачів Педагогічного коледжу комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна навчально – реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради є можливість зрозуміти, чи правильно вони віддалено організували систему навчання студентів. Щотижня адміністрації коледжу викладачі надають звіти, де відзначено, як функціонує дистанційне навчання. Але всім зрозуміло одне – освіта ніколи не може бути такою, як до карантину. Завідувач […]

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології💻📲

Коли виникає вимушена і нагальна потреба дистанційного навчання, на допомогу приходять сучасні технології💻📲

Міністерство освіти і науки повідомило, що з 12 березня в Україні запроваджується тритижневий карантин для всіх закладів освіти: дошкілля, позашкілля, профтех, загальної середньої, фахової передвищої, вищої та післядипломної освіти.Перед педагогами постало непросте завдання: як дистанційно організувати освітній процес.🤔 Крім офіційних рекомендацій від міністерства, є просте розуміння: є навчальні плани, яких необхідно дотримуватись. Як впоратись із цією непростою […]

Активний викладач = активні студенти!

Активний викладач = активні студенти!

Студентка 2 курсу групи А сп. 012 Дошкільна освіта Педагогічного коледжу Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна академія” Запорізької обласної ради Антипенко Катерина взяла участь в освітньому проекті «На урок», а саме у Всеукраїнській олімпіаді з біології “Всеосвіта. Зима 2019-2020”.Вітаємо Катерину з ІІІ місцем.🥉Дякуємо викладачу біології Пінжаковій Галині Миколаївні за високий рівень підготовки студентки!Бажаємо подальших […]

Від сесії до сесії

Від сесії до сесії

І знову студенти Педагогічного коледжу Комунального закладу вищої освіти “Хортицька національна академія” Запорізької обласної ради в гостях.5 березня Запорізький художній музей запросив студентів коледжу – учасників виставки-конкурсу “Від сесії до сесії” – провести майстер-клас для вихованців дошкільних навчальних закладів👫👭👫👭.Студентки 3 курсу групи ОМ Спаська Мирослава, Стародубцева Марина, Пономаренко Єлизавета, Турик Наталія організували для маленьких відвідувачів […]

 

З 2018 РОКУ ВІДДІЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ ВЧИТЕЛІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ ОЧОЛЮЄ ЮЛІЯ ВАЛЕНТИНІВНА ОЛАСЮК, ВИКЛАДАЧ  ДОШКІЛЬНОЇ ПЕДАГОГІКИ, МЕТОДИКИ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ, ВИКЛАДАЧ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ.

Сьогодні на відділенні навчається 130 студентів, які об’єднані в 6 академічних груп.

Здійснення освітньої діяльності у сфері вищої освіти  відбувається у відповідності з наказом МОН від 06.12.2018 № 2674-л, на основі базової і повної загальної середньої освіти (денна форма навчання).

Відділення дошкільної освіти Педагогічного коледжу Хортицької національної академії готує фахівців освітньо – кваліфікаційного рівня “молодший спеціаліст”, кваліфікація – вчитель з дошкільного виховання з однією з додаткових кваліфікацій:

  • Вихователь логопедичних груп
  • Керівник образотворчої діяльності в дошкільному навчальному закладі
  • Вчитель іноземної мови у дошкільному навчальному закладі
  • Вчитель інформатики у дошкільному навчальному закладі
  • Асистент вихователя дошкільного навчального закладу  з інклюзивним навчанням

Відділення підготовки вчителів  дошкільної освіти має не лише багату історію, але й гарні традиції.  Студенти беруть участь у конференціях, перемагають у регіональних олімпіадах та конкурсах, посідають призові місця у  конкурсах педагогічної майстерності.

Підготовку спеціалістів здійснює висококваліфікований колектив. Всі викладачі мають вищу педагогічну освіту і працюють за фахом. З гордістю можна відзначити, що більшість викладачів дошкільного відділення є випускниками Запорізького педагогічного училища.

Випускники відділення очолюють різні підрозділи в методичних кабінетах, закладах дошкільної освіти   у різних містах, областях як України так і за межами країни.

1-А

Класний керівник: Гафарова Тетяна Миколаївна

1-ОМ

Класний керівник: Рашкевич Марина Василівна

2-Г

Класний керівник: Зінченко Олена Анатоліївна

1-Д

Класний керівник: Лапіна Алла Олександрівна

2-А

Класний керівник: Симоненко Ірина Анатоліївна

2-ОМ

Класний керівник: Мединська Олена Юріївна

3-Г

Класний керівник: Рядинська Ірина Антонівна

3-А

Класний керівник: Чуйкіна Людмила Анатоліївна

3-ОМ

Класний керівник: Гостєва Тетяна Василівна

4-А

Класний керівник: Стеблюк Ольга Анатоліївна

4-ОМ

Класний керівник: Ткачук Тамара Олександрівна