Гостьова лекція для здобувачів освіти комунального закладу “Нікопольський фаховий педагогічний коледж”

03 квітня 2024 року викладач дошкільних дисциплін, завідувач відділення підготовки вчителів дошкільної освіти педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії Оласюк Ю.В. провела гостьову лекцію для здобувачів освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта комунального закладу “Нікопольський фаховий педагогічний коледж” ДОР.

З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу Смоляк Володимир Мирославович.

Юлія Валентинівна з перших хвилин заняття вмотивувала присутніх на обговорення важливого питання теми зміцнення та збереження фізичного здоров’я наймолодших громадян нашої країни.

Доброзичлива атмосфера, цікаве спілкування, досвід  викладання навчальної дисципліни “Методика фізичного виховання”, ефективне застосування інноваційних технологій навчання (цифрових, інтерактивних)   не залишили байдужими здобувачів освіти, сприяли створенню «ситуації успіху», засвоєнню нових знань та формуванню професійних компетентностей.

Колеги  Нікопольського фахового педагогічного коледжу висловили подяку за змістовне, емоційне, динамічне заняття та корисний  досвід.

Щиро вітаємо колегу з професійними успіхами, бажаємо натхнення і нових яскравих навчальних занять!