спортивно-розважальний захід “Шарах-шоу”

З року в рік викладачі комісії фізичного виховання, а саме : Шолохова Є. В., Супруненко О. В., Клуніченко К. У. та студенти педагогічного коледжу займаються волонтерською діяльністю.

4 грудня 2019 року студенти 4-Г шк. з додатковою кваліфікацію “Організатор спортивних клубів та секцій” разом зі студентами 3, 2 курсів групи Є відділення підготовки вчителів початкової школи відвідали Комунальний заклад «Запорізька загальноосвітня санаторна школа-інтернат № 7 І-ІІ ступенів» Запорізької обласної ради та провели спортивно-розважальний захід “Шарах-шоу”.

Студенти 3,4 курсів спеціальності 014 Середня освіта (Оразотворче мистецтво)  подарували дітям фантастичний настрій, розфарбовуючи їх у казкових героїв.

На спортивному заході були присутні діти 3-х та 4-х класів. Всі отримали порцію позитиву, гарного настрою, спортивного азарту, бадьорості, почуття командного духу, багато повітряних кульок та солодких подарунків!