РМО керівників та викладачів фізичної культури 20.11.2019 р.

20 листопада в Педагогічному коледжі Хортицької національної академії було проведено методичне об`єднання керівників та викладачів фізичної культури навчальних закладів Південного регіону. До коледжу приїхали представники 8 навчальних закладів із 12.
Під час реєстрації гості отримали пакет документів інформаційного характеру, а саме: програму заходів на 20-21 листопада, іменний бейдж, інформаційний блокнот. Макет блокноту був спеціально розроблений для керівників і викладачів фізичного виховання, план-конспект відкритого заняття, посібник з фізичної культури НУШ для початкових класів.
З самого ранку на спортивному майданчику гості та студенти зустрічали Запорозьких козаків і здійснили подорож до світу унікальної, самобутньої культури козацтва, були свідками справжніх козацьких боїв, дізналися про всі тонкощі козацького озброєння і їх застосування. Гості теж брали активну участь у виставі: допомагали козакам виконувати завдання, які безперечно вимагали сили та хоробрості.
Після зустрічі з Запорозькими козаками, в спортивній залі викладач фізичного виховання Супруненко О. В. провела відкрите заняття на тему: «Практичне заняття фізичного виховання з елементами НУШ» в групі 2-Є шк., на якому студенти із зацікавленістю виконували різноманітні вправи і проводили рухливі ігри з використанням нестандартного обладнання.