Методичний захід на базі Кременчуцької гуманітарно-технологічної академія імені А.С. Макаренка
16 листопада 2022 року в рамках програми академічної мобільності викладачі математичних дисциплін та інформатики педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії провели онлайн-засідання циклової комісії. Методичний захід відбувся на базі обласного коледжу «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А.С. Макаренка» Полтавської обласної ради, учасниками якого також були колеги закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України з Дніпра та Нового Бугу. На зустрічі обговорювались питання формування предметно-методичної, інформаційно-цифрової та інклюзивної компетентностей здобувачів освіти, змістовно-організаційної модернізаціі навчально-методичного забезпечення викладання математичних і комп’ютерних дисциплін. Розмова зацікавлених і творчих колег була діловою, результативною, спрямованою на подальшу співпрацю.
Дякуємо колегам! Чекаємо на нові зустрічі! Шукаємо нові знахідки професійної діяльності!
Голова ЦК
їІнеса ЛЯШЕНКО
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img_20221116_183957-edited.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-77e9e692da2e6a3ec496b7ac2bbea9f3-v.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/img-db0fc2214a0f16124f4c87c5ca9eea74-v.jpg)
Коментарі відсутні