Формування комунікативної компетентності у здобувачів освіти з ООП

20 березня 2024року  в рамкам програми академічної мобільності  відбулося спільне засідання циклових комісій викладачів іноземних мов педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії та комунального закладу «Балтський педагогічний фаховий коледж» з розгляду актуальної теми «Формування комунікативної компетентності у здобувачів освіти з ООП». Представлений досвід є творчим, науково-обґрунтованим, актуальним. Питання, які розглядалися, викликали жваві дискусії серед колег, а саме:  освітні труднощі здобувачів освіти з порушеннями зору;  новітні методи та прийоми роботи зі здобувачами з ООП; метод асоціативних символів у навчанні англійської мови; система пошуку обдарованих дітей, використання творчих завдань та прийоми роботи з ними.

Колеги з Балтського педагогічного коледжу відзначають прогресивний, інноваційний формат проведення методичного заходу, оригінальність  подачі матеріалу.

Голова ЦК викладачів іноземних мов Олена ЄВЕНКО