Enter your keyword

Останні новини

День відкритих дверей

День відкритих дверей

Шановні майбутні студенти, батьки, та всі охочі до знань!

Ми раді запросити вас на День відкритих дверей педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії, щоб поділитися з вами вражаючим світом навчання та можливостями, які ми пропонуємо.

Приходьте до нас 20 квітня о 10:00 і долучайтеся до екскурсії по закладу освіти! Вас чекає відкритий діалог з директором: “Освітня місія та цінності закладу”; екскурс-тур аудиторіями коледжу; презентація умов вступу; зустріч із студентським парламентом; інформація про підготовчі курси; індивідуальні консультації.
Ми віримо, що кожна людина має потенціал розвиватися та досягати великих вершин у своєму житті.

Приходьте до нас та відкривайте світ можливостей, які чекають у коледжі!Окремо хочемо запросити вас на online майстер-класи “Відкрий таланти у собі”: “Лайфхаки для спортсменів у навчанні в педагогічному фаховому коледжі”; “Створення рекламних креативів засобами онлайн-сервісу Figma: спробуй себе у ролі дизайнера”; “Малюємо мовою математики”; “Художнє слово на шляху до таланту”; “Сам собі психолог”; “Нумізматика – подорож крізь віки”; “Щоб красиво малювати – пензлика не треба мати”; “Нейромережі для підвищення вашої продуктивності”; “Етюд яблук по вологому паперу”; “Вміння, що рятують життя”; “Салон творчості для майбутніх вчителів іноземної мови”.


Не зволікайте, зареєструйтеся за посиланням для offline та online зустрічей
Посилання на реєстрацію .


Чекаємо на вас, наші майбутні студенти!

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.