День відкритих дверей
🌟 День відкритих дверей у нашому педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії був надзвичайною подією! 🌟
Ми з радістю відкрили двері нашого освітнього закладу для майбутніх студентів та їхніх батьків. Весь колектив працював на максимумі, було більше ста гостей, серед яких – майбутні студенти та їхні батьки, що подарувало особливу та позитивну атмосферу події.
✨ Що ми підготували:
- Цікаві екскурсії та знайомство зі спеціальностями.
- Презентації від наших викладачів та студентів.
- Майстер-класи від викладачів та студентів, виставку робіт.
- Тренінги та консультації від психолога.
Дякуємо всім, хто приєднався до нас цього дня та долучився до спільної місії у навчанні та розвитку молодого покоління. Наш коледж завжди відкритий для нових можливостей та досягнень, і ми раді бачити, що наша спільнота росте й розвивається разом з кожним із вас🚀
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6680-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6730-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6757-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6774-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6689-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6797-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6674-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6690-1024x683.jpg)
![](https://pk.khnnra.edu.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc_6823-1024x683.jpg)
Коментарі відсутні