звіт циклової комісії викладачів фізичного виховання

24 червня 2020 року відбувся звіт циклової комісії викладачів фізичного виховання про роботу за 2019-2020 навчальний рік.

Голова ЦК Клуніченко К.У. проаналізувала навчальну, науково-методичну, виховну, волонтерську, профорієнтаційну   діяльність членів комісії. Відмітила зростаючу публікаційну активність,  високий рівень проведення засідання методичного об’єднання викладачів і керівників фізичного виховання області і Південного регіону України. Викладачі виявили відповідальність і активність у залученні студентів до волонтерської діяльності та профорієнтаційній роботі в школах міста, області, ДЮСШ. Голова ЦК глибоко проаналізувала спортивно-масову роботу.

З аналізу роботи вималювалися і завдання, які будуть покладені   в основу планування  на наступний навчальний рік.