засідання науково-методичної ради

17 травня 2021 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії було проведено засідання науково-методичної ради у формі круглого столу. Обговорювалося питання «Результати упровадження інформаційних технологій та освітніх цифрових ресурсів у навчальний процес». Досвідом поділилися голови циклових комісій іноземних мов, природничих дисциплін і соціально-гуманітарної підготовки, освітньої галузі «Мистецтво», «Технології». Мова йшла про зміст та види цифрових освітніх ресурсів, переваги та проблеми їх використання, практику використання в освітньому процесі коледжу, форми роботи на освітніх платформах. Робота впродовж року була креативною, творчою, а обговорення діловим і зацікавленим. Обмін досвідом – це завжди взаємозбагачення, мотивація до професійного і особистісного зростання.