Засідання методичного об’єднання викладачів музики хореографії

17 листопада в online-режимі було проведено засідання методичного об’єднання викладачів музики і хореографії Південного регіону, на якому обговорювались актуальні питання фахової підготовки здобувачів освіти з дисциплін музичного і хореографічного циклу. В роботі взяли участь понад 20 учасників з 11 педагогічних коледжів півдня Україні. Викладачі Давиденко А.К., Рядинська І.А. (Педагогічний фаховий коледж Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії), Зіневич Л.А. (Дніпровський фаховий педагогічний коледж), Мікулін І.І., Козир О.А. (Білгород-Дністровський педагогічний фаховий коледж), Коваленко В.Т. (Кременчуцький педагогічний коледж), Савранська О.А. (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж) щедро ділилися власним досвідом. Голова методоб’єднання заслужений працівник культури України Нікіруй В.О. підвела підсумки засідання, запропонувала напрямки подальшої роботи.