Засідання циклової комісії викладачів філологічних дисциплін

У методичній майстерні викладачів філологічних дисциплін 8 лютого 2021 року панувала творча атмосфера. Колеги-філологи планували заходи до Міжнародного дня рідної мови, відзначення річниці Лесі Українки та Шевченківських днів: колективний мозковий штурм спонукав до зародження цікавих ідей. Яких саме? Уже скоро в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії побачите і почуєте.

Актуальним для викладачів залишається питання підготовки студентів до державної підсумкової атестації у формі ЗНО. Колеги ділилися досвідом використання ефективних прийомів, радили посібники, відеоуроки, інтернет-платформи, що допоможуть здобувачам освіти якісніше підготуватися до відповідального випробування.

Голова циклової комісії викладачів філологічних дисциплін
Лапіна А.О.