Enter your keyword

Останні новини

заняття «Сходинки до успіху»

заняття «Сходинки до успіху»

Протягом жовтня тривала підготовча робота до проведення заняття «Сходинки до успіху». 19.10.2020  в багатьох групах педагогічного фахового коледжу пройшла дистанційна зустріч. Її  організаторами стали члени інтерактивного центру порозуміння “Психея” (керівник Муравська О.А.)

Студенти зазначають, що під час онлайн-конференції  провели цікаве заняття, на якому говорили про успіх як поняття та можливості його досягнення.

Інтерактивні завдання допомогли кожному заглибитись в себе і проаналізувати свою поведінку, зробити висновки про те, що треба змінити для того, щоб досягти бажаного успіху. Заняття було дуже цікаво і корисно, адже інформація, отримана під час зустрічі, дала сильний поштовх для побудови щасливого і успішного майбутнього. Як зазначили студенти «це було незабутньо». Вправи дуже цікаві, емоційні, захоплюючі, яскраві. Студентство мали можливість висловити свою точку зору та міркувати над новими питаннями, проблемами про те, як досягти гармонії в своєму житті, правильно розподілити зусилля, спиратись на свої життєві ресурси. Отже, всі дійшли спільного висновку, що ніколи не можна опускати руки, якщо щось не виходить, та прагнути кращого, докладаючи до цього великих зусиль.

Компанієць Анастасія. Заступник президента психологічної агенції «Психея».

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.