Вісті з літньої педагогічної практики від 3-Г

Для студентів групи 3-Г шк. дистанційне навчання плавно трансформувалося у дистанційну літню практику.

Протягом навчального року майбутні вожаті наполегливо оволодівали секретами професії на факультативі «Підготовка до роботи в ДОЗ»: вивчали особливості організації відпочинку дітей у літній період, особливості різних періодів табірної зміни, пісні, ігри, танці, масовки, збирали скарбнички вожатих і т.ін.…….і мріяли про зустріч зі своїми майбутніми вихованцями. Адже вони мали, що запропонувати дітям для цікавого, веселого і корисного літнього відпочинку!

Студенти 3-Г шк. зуміли налаштуватися на дистанційне проходження педагогічної практики, активно включилися в новий вид діяльності, побачили перспективи професійного становлення в нових умовах.

Енергія, творчість, пошук, вдумливий підхід до справи – в розроблених заходах.

А на першому місці у вожатих – Любов до Дитини!

Із вдячністю за співпрацю, методист Юрченко К.І.

Візитівки

Мотиваційне відео