Вибори Представників для участі в конкурсному відборі на посаду директора з числа студентів коледжу

12 травня 2023 року відбудуться Загальні збори студентів коледжу, на яких шляхом online-голосування пройде вибір Представників для участі в конкурсному відборі на посаду директора з числа студентів педагогічного фахового коледжу комунального закладу освіти “Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради.
Брати участь у обранні Представників та бути обраним до їх числа мають право усі студенти, які навчаються в коледжі. Представники обираються на термін проведення конкурсного відбору.