Семінар “Науковий підхід до публікаційної діяльності”

10 лютого в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулася зустріч викладачів з проректором з наукової роботи академії, доктором соціологічних наук Гордієнко Наталією Миколаївною і старшим викладачем Галієвою Ольгою Михайлівною.

Активно  обговорювалися  питання про узагальнення практичного досвіду  навчально-методичної роботи в коледжі та його популяризацію шляхом написання статей, тез доповідей, науково-методичних збірників, навчально-методичних посібників, друку у фахових виданнях, збірках науково-практичних конференцій.

Під час зустрічі  виникло бажання подальшого спілкування з питань написання курсових робіт здобувачами освіти, оформлення використаної літератури, дотримання академічної доброчесності.

Учасниками зустрічі було сплановано тематику подальшої співпраці науковців і практиків.