Салон педагогічної творчості викладачів іноземних мов та студентів

05 лютого 2024 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбувся методичний захід «Салон педагогічної творчості викладачів іноземних мов та студентів». Сьогодні, щоб втримати увагу студента на заняттях, потрібно вміти його зацікавити. З приходом технологій в освітню сферу з цим завданням впоратись стає набагато легше: інтерактивні підручники, ігрові додатки, EdTech-платформи, штучний інтелект – і це далеко не все, що може перетворити нудний мовний урок іноземної мови на сучасне динамічне заняття.

Викладачі поділились досвідом роботи над методичною проблемою «Формування комунікативної компетентності у творчо обдарованих здобувачів освіти засобами інноваційних методів навчання при вивченні іноземної мови», продемонстрували різні прийоми розвитку здібностей лінгвістично обдарованих студентів.

Голова циклової комісії викладачів іноземних мов Олена Євенко