регіональнЕ методичнЕ об’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво»

18 листопада 2021 року викладачі педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії взяли участь у  засіданні регіонального методичного об’єднання викладачів дисциплін «Технології» і «Мистецтво» закладів фахової передвищої освіти Південного регіону України.  Розглянули питання педагогічних підходів до організації навчання дисциплін мистецької та технологічної галузей здобувачів освіти з особливими освітніми потребами, впровадження інноваційних форм навчання при викладанні дисциплін професійно-фахової підготовки для освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр, обмінялися досвідом використання онлайн-сервісів в організації дистанційного і змішаного навчання, індивідуалізації навчання з урахуванням потреб здобувачів освіти з особливими освітніми потребами.

А викладачі філологічних дисциплін на засіданні регіонального методичного об’єднання  обговорили питання підготовки фахівців до роботи в Новій українській школі, проблему сучасних підходів до організації освітнього процесу в умовах змішаного навчання, використання ефективних методів та прийомів формування мовно-комунікативної компетентності у здобувачів освіти.

Успіхів вам, колеги, у розв’язанні освітянських завдань!