Нові досягнення інтерактивного центру порозуміння «Психея»

Ось і підходить до кінця навчальний рік. Для учасників інтерактивного центру порозуміння “Психея” він був продуктивним і захоплюючим. Підготовки до тренінгів, проведення виховних годин, самопізнання і саморозвиток були основою нашої діяльності у цьому році. Всі заходи не лише були цікавими нашим студентам, а й допомагали їм дізнатись більше корисної інформації і глибше пізнати себе.

Практичним психологом та здобувачами освіти інтерактивного центру порозуміння «Психея» у 2020/2021 н.р. було проведено низку просвітницьких та профілактичних заходів та занять з елементами тренінгу, а саме:  «Чому люди не переборюють невдачі?!»; «Як виробити впевненість в собі?!», «Маркетинг часу», «Сходинки до успіху», «Чи може конфлікт бути конструктивним», «На шляху до життєвого успіху», «Мій портрет у проміннях сонця»,  «Знайомство з самим собою», ««Я – творець свого життя» Все залежить від тебе», «Як ефективно працювати в умовах дистанційного навчання»,  «За здоровий спосіб життя», «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»;  «Корисним чи шкідливим є для нас Інтернет», «Жіночі секрети», «Як навчитись керувати власними емоціями», «Як довіряти і бути вдячним», «Безпечний коледж. Шлях до себе»,  «Управління власним життям», «ЗНО – сходинка до успіху».

Всього проведено 92 тренінгових заняття та просвітницьких заходи (в тому числі онлайн), 7 нарад зі студентами інтерактивного центру «Психея».

Цей рік був активним і плідним для нас як в умовах очного, так і в умовах дистанційного навчання. Було проведено чимало виховних годин і найрізноманітніших тренінгів, які допомагали студентам, додавали позитиву і впевненості. Але ми переконані, що наступний рік буде ще кращим, виховні години—ще цікавішими, а тренінги—ще більш корисними!