На практиці «Перші дні дитини в школі», 4В сп.013 Початкова освіта.

Практика «Перші дні дитини в школі» – важлива складова практичної підготовки студентів педагогічного коледжу. Студенти 4 курсу групи В проходили практику в 1-А та 1-Б класах Запорізької загальноосвітньої  школи №91.

Студенти мали змогу спостерігати за особливостями організації освітнього процесу в Новій українській школі,  способом організації простору класної кімнати у вигляді навчальних осередків, виробленням правил класу, формуванням спільних цінностей, практикою ранкових зустрічей, особливостями викладання навчальних предметів.

Вчителі початкових класів Сидоренко Ольга Михайлівна та Литвяк Тетяна Леонідівна  поділилися ефективними прийомами та видами робіт в адаптаційний період, продемонстрували цікаві прийоми заохочення учнів до діяльності, стимулювання пізнавальної активності.

Здобувачі освіти педагогічного фахового коледжу переконалися, що вчительський шлях нелегкий та дуже відповідальний, але в той же час наповнений безцінним спілкуванням з найважливішими учасниками освітнього процесу, учнями.

Методисти  Гужва О.І., Акопян А.В.