“КВІТНЕВИЙ ВИБІР: ЗНАЙДИ СВОЮ ПРОФЕСІЮ У ПЕДАГОГІЧНОМУ ФАХОВОМУ КОЛЕДЖІ ХОРТИЦЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ”

Якщо ви мрієте про роботу в закладі дошкільної освіти та хочете допомогти кожній дитині стати гідним громадянином, то спеціальність 012 Дошкільна освіта в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії може стати для вас ідеальним вибором.Серед додаткових напрямів радимо звернути увагу на “вихователя логопедичних груп”, яка дозволить вам отримати знання та навички роботи з дітьми з різними освітніми потребами.

Ви будете вивчати “Основи логопедії”, “Логопедичну ритміку і методику навчання”, “Інклюзивну освіту та методику співпраці з родинами”, “Психологічну діагностику з основами спеціальної педагогіки” та інші дисципліни.

Після отримання диплома вас чекає перспектива навчання в КЗВО “Хортицька національна-навчально-реабілітаційна академія” Запорізької обласної ради зі спеціальностей 013 Початкова освіта, 016 Спеціальна освіта. Чекаємо саме вас!