Обласне МО викладачів інженерної та комп’ютерної графіки фахових коледжів Запорізької області.

29 листопада 2023 року викладачі інформатики педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії взяли участь в онлайн-засіданні обласного методичного об’єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки фахових коледжів Запорізької області.

Роль штучного інтелекту в навчанні комп’ютерній графіці та розробка і впровадження сучасних методик викладання графіки були провідними темами обговорення. Учасники зустрічі обмінятись професійними надбаннями та спланували роботу обласного методичного об’єднання на рік.

Бажаємо успішної реалізації професійних планів!

Голова циклової комісії
Інеса ЛЯШЕНКО