Звіти про результати педагогічної діяльності за міжатестаційний період

Упродовж лютого 2024 року викладачі педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії, які атестуються, звітували про результати педагогічної діяльності за міжатестаційний період. Колеги мали можливість ознайомитися з методиками формування громадянської компетентності здобувачів освіти (Магдій Г.О., Орловська Л.О. Дерев’янко В.М.), використанням сучасних засобів і технологій навчання в процесі формування математичної та  інклюзивної компетентностей (Ляшенко І.А.), забезпеченням інклюзивного освітнього середовища на заняттях з фізичного виховання (Тимофєєва І.К., Клуніченко К.У.), формуванням предметно-методичних компетентностей на заняттях з дисциплін (Долденко В.Л., Єфімова Т.Л.), змістом створених   навчальних посібників (Попович І.Ф., Юрченко К.І.), мистецькими досягненнями викладача і здобувачів освіти (Ткачук Т.О.), творчими підходами  до підвищення кваліфікації (Андрєєва Н.О., Мединська О.Ю.), плідною співпрацею викладача і студентів в рамках НСТ (Іщенко І.В.), викладанням методики навчання фізичного виховання засобами дистанційного навчання (Оласюк Ю.В.), результатами різнобічної роботи над методичною проблемою з питання медіаграмотності (Лапіна А.О.), ,змістовно-організаційною модернізацією самостійної роботи (Гафарова Т.М.), шляхами подолання викликів сучасного освітнього процесу (Мельник І.М.). Це була презентація  високого рівня професіоналізму, творчості, постійного прагнення навчатися  та передавати знання й  вміння студентам.

Дякуємо колегам, радіємо їхнім досягненням, бажаємо подальших успіхів.