ПРАКТИКА «ПЕРШІ ДНІ ДИТИНИ В ШКОЛІ»

Для студентів випускних груп спеціальності 013 Початкова освіта за навчальним планом передбачено проведення практики «Перші дні дитини в школі». Метою цього виду практики є ознайомлення здобувачів освіти із своєрідністю адаптації дитини до нових умов протягом першого тижня її перебування в школі. Практика тривала з 1-го до 8-го вересня 2021 року. Здобувачі освіти змогли зануритися в освітній процес Нової української школи: спостерігати і аналізувати організацію освітнього процесу в перші дні дитини в школі, брати в ньому активну участь, підготуватись до самостійної роботи з першокласниками в майбутньому. Перебуваючи у школі, здобувачі освіти переконалися, що перший тиждень дитини в школі є надзвичайно важливим у роботі вчителя, адже від того, як педагог згуртує новий колектив, як він завоює повагу дітей,  як буде співпрацювати з батьками, залежить подальша співпраця класу та вчителя.

Запрошуємо переглянути відеофрагменти творчих звітів випускників коледжу за результатами педагогічної практики «Перші дні дитини в школі».

Завідувач з навчально-виробничої роботи Ольга Гужва