Перші дні дитини в школі

Здобувачі освіти 4 курсу групи Г спеціальності 013 Початкова освіта  під керівництвом методистів Коваль Н.М. та Юрченка К.І. проходили  практику «Перший тиждень дитини в школі» у Запорізькій загальноосвітній  школі №92.

Завдяки досвідченим педагогам Іванченко Г.П. та Шерстюченко І. В. майбутні вчителі мали можливість ознайомитися з особливостями періоду адаптації дитини до нових умов у перші дні її перебування у школі, з організацією освітнього середовища у класі, плануванням роботи вчителя в перший тиждень (модельна програма «Я- школяр»), проведенням ранкових зустрічей, розробкою та впровадженням правил і рутин, зі специфікою роботи вчителя з батьками першокласників на  початку нового навчального року.

Висловлюємо щиру подяку адміністрації та вчителям ЗОШ №92 за організацію практики, за щедрість думок, досвіду. А нашим першокласникам бажаємо щасливої мандрівки Країною знань!