Enter your keyword

Останні новини

Адаптуємося разом з першокласниками

Адаптуємося разом з першокласниками

Нова українська школа, першокласники, перша вчителька, батьки, студенти, методисти! Хто це чи що це? А це – педагогічна практика «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі» у педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії.

Здобувачі освіти 4 курсу групи В спеціальності 013 Початкова освіта проходили цей вид практики у Запорізькій загальноосвітній спеціалізованій школі № 40 у 1-А і 1-Б класах. Не тільки для учнів, але й для студентів цей тиждень теж був новим. Вони мали змогу спостерігати за роботою вчителя у перші дні дитини в школі, за тим, як адаптуються діти до нової ролі школяра. Цьогоріч спостереження у школі були поєднані із практичними семінарами для студентів у коледжі. Разом із методистами практики Лапіною А. О. та Іщенко І. В. ми занурилися в особливості організації ефективного і безпечного освітнього і фізичного середовищ, зрозуміли, що таке інтегроване навчання та як оцінювати першокласників. 

Для здобувачів освіти 4В, як для майбутніх вчителів, були цікавими всі аспекти практики, а враження зосталися тільки позитивні. Тиждень видався насиченим подіями, цікавинками, зустрічами. Минув швидко, але залишив незабутні емоції!

Алла Лапіна, Ірина Іщенко

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.