Вісті з практики. Говорять студенти 3 В шк.

Миттєво пролетів основний період літньої педагогічної практики для студентів 3-х курсів спеціальності «Початкова освіта».

Студенти 3 В шк впорались на відмінно з усіма завданнями основного періоду застосувати отримані знання та проявили надзвичайну креативність. Спрацювали, як справжня вожатська команда!

Студенти опрацювали та засвоїли різноманіття прийомів та заходів, які можна проводити дистанційно: Тік-ток контент, танцювальний батл, конкурс сценаріїв, розроблення характеристики та порад щодо роботи з кожною віковою групою дітей, креатив тайм «Місто майстрів» та створення онлайн квесту.

Справжній вожатий вміє робити все! А як? Дізнайтесь з розповіді самих студентів!

Методист літньої педагогічної практики Муравська О.А.

Ігри в основний період “Місто майстрів”

Слово від студентів “Вікові особливості”

Ми, виконуючи завдання “Вікові особливості дітей” ставили перед собою мету поділитися нашими знаннями і навичками з іншими, допомогти підготуватися до роботи вожатого та розібратися, як поводитися з дітьми та знайти з ними спільну мову.