відкритА практика пробних уроків із математики

Дистанційне навчання і виклики сьогодення не заважають здобувачам освіти  педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії впевнено крокувати до обраної професії! 12 листопада під час проведення відкритої практики пробних уроків із математики студентка 4-го курсу Болєєва Софія показала вміння застосовувати теоретичні знання з методики  навчання математики, педагогіки, психології на практиці.  Під час проведення уроку практикантка актуалізувала знання учнів в ігровій формі, методично правильно пояснила новий матеріал та поєднала знання з математики із розповіддю про рідне місто, що сприяло формуванню пізнавального інтересу до вивчення предмета та вихованню любові до рідного краю.

Викладач математики Тетяна Череп