Творча група сприяння академічної доброчесності

З метою дотриманню високих професійних стандартів у всіх сферах діяльності педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії (освітній, науковій, методичній, виховній), творча група сприяння академічній доброчесності активізувала свою діяльність. Питання дотримання принципів академічної доброчесності розглядалися на виховних годинах в академічних групах 1-2 курсів. Члени творчої групи, які проводили зустрічі зі студентами, спрямували свою розмову на поглиблення теоретичної обізнаності та набуття практичного досвіду з формування ключових компетентностей дотримання принципів академічної доброчесності. Здобувачі освіти разом з членами творчої групи (Петриченко Н.Л.. Газюкіною І.Л.) аналізували документи нормативно-правового регулювання забезпечення академічної доброчесності в закладах освіти, вивчали нормативно-правову базу забезпечення академічної доброчесності у сфері фахової передвищої освіти, наводили приклади плагіату та наслідків його виявлення для наукових, науково-педагогічних працівників, здобувачів освіти. Ознайомилися з механізмом роботи антиплагіатних програм. Одержана інформація надзвичайно корисна для здобувачів освіти, які виявили бажання бути вчителем-професіоналом.

Керівник творчої групи Валентина ДОЛДЕНКО