Enter your keyword

Останні новини

Щоденник літньої педагогічної практики. Вісті з практики студентів спеціальності “Початкова освіта”

Щоденник літньої педагогічної практики. Вісті з практики студентів спеціальності “Початкова освіта”

Для студентів літня практика розпочалась не очікувано  в онлайн режимі.  Взявшись за виконання перших завдань, таких як:  відео-візитка “Ми -різні, ми – схожі”,  притча  для вогника та мотиваційне відео для батьків “Літо в таборі 2020”, перше, що спало на думку студентам, – буде складно виконати завдання без участі дітей, але навпаки,  ці  завдання вони виконували  з великою цікавістю та з легкістю.  

Онлайн табір для студентів та методистів – своєрідний виклик на вимогу бути гнучкими та вміти перебудуватись до умов життя під час карантину. 

Завершився організаційний період дистанційної літньої педагогічної практики. Можна підсумувати, що будь – які завдання для студентів педагогічного коледжу та методистів циклової комісії шкільної педагогіки та психології приводять до знаходження нових підходів та осучасненню традиційних форм роботи інформаційно – комунікативними технологіями. Підбір цікавих завдань, творчий пошук студентів, креатив робить атмосферу практики справжнім відпочинком, а не важкою працею. 

Методист літньої педагогічної практики Муравська О.А.

Щоденник літньої педагогічної практики 

Вісті з практики 3 В шк. спеціальності “Початкова освіта”

Надзвичайна згуртованість студентів 3 В шк протягом організаційного періоду дозволила підсумок організаційного періоду оформити в креативній формі. Пропонуємо розповідь учасників літньої педагогічної практики.

Отже, З Вами говорить 3 В шк! Зараз загін «Апельсинки»!

Притчі

для перегляду натисність на посилання

Мотиваційне відео

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НАТИСНІСТЬ НА ПОСИЛАННЯ

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.