Розширена нарада ректора Хортицької національної академії та колективів наукового ліцею та педагогічного фахового коледжу

17 січня 2023 року в Хортицькій національній академії відбулася нарада, на якій про роботу за І півріччя 2022-2023 навчального року прозвітували ректор Хортицької національної академії Нечипоренко В.В., директор наукового ліцею Хортицької національної академії Казаннікова О.В., тимчасово виконувач обов’язків директора педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії Смоляк В.М.

Нечипоренко В.В. проаналізувала здобутки академії в науково-дослідній роботі, особливу увагу звернула на оптимізацію системи взаємодії Хортицької національної академії із зовнішніми стейкхолдерами, міжнародними організаціями для ефективної організації освітнього процесу, участь колективу в міжнародних, всеукраїнських конференціях, семінарах, виставках. Валентина Василівна ознайомила учасників наради із результатами вступної кампанії, підкреслила значимість профорієнтаційної роботи в закладі. Ректор повідомила про результати роботи щодо створення безпечних умов життя та навчання здобувачів освіти: створення укриття в педагогічному фаховому коледжі, класів для проведення занять в гуртожитку Хортицької національної академії. Валентина Василівна зауважила на значимості реалізації пріоритетних напрямів роботи академії в складний воєнний час, зазначила основні завдання закладу в режимі розвитку.

Смоляк В.М. під час виступу звернув увагу на досягнення в роботі працівників коледжу в І півріччі: ефективна організація освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання за новими освітньо-професійними програми, публікаційна активність викладачів, співпраця із членами наглядової ради з метою реалізації основних завдань стратегічної програми розвитку закладу, заходи профорієнтаційного спрямування.

Казаннікова О.В. ознайомила присутніх із результатами участі здобувачів освіти в міжнародних, всеукраїнських, міських конкурсах, змаганнях, олімпіадах. Звернула увагу на удосконалення напрямів роботи з дітьми з особливими освітніми потребами, електронного документообігу в закладі, проаналізувала систему виховної роботи в ліцеї.

Впевнені, що окреслені завдання в режимі розвитку ректором Хортицької національної академії та керівниками структурних підрозділів,  будуть ефективно реалізовані зусиллями всіх учасників освітнього процесу, матимуть вагомі результати для розвитку української освіти.