Семінар-тренінг “Проблеми розбудови інклюзивного освітнього середовища в педагогічному коледжі”

22.03.2021 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося сумісне засідання циклової комісії дошкільних дисциплін і творчої групи «Проблеми розбудови інклюзивного освітнього середовища в педагогічному коледжі». Учасники семінару-тренінгу ознайомилися з досвідом роботи поведінкового терапевта, методиста з написання корекційних програм Центру розвитку дітей м.Запоріжжя з аутизмом Петрової Анни Едуардівни, обговорили  напрямки корекційно-розвивальної роботи зі здобувачами освіти з особливими освітніми потребами. Викладачі отримали методичні рекомендації щодо проведення навчальних занять зі студентами з особливими освітніми потребами.

Керівник творчої групи О. Зінченко