Бажаємо подальших успішних кроків, Злато!

Почався новий навчальний рік, а отже – новий сезон інтелектуальних змагань. Студентка 2 курсу групи А сп. Початкова освіта Злата Мацак взяла участь у Всеукраїнській олімпіаді з української мови «Всеосвіта Осінь – 2020». І  до Дня української писемності і мови отримала диплом за ІІ місце, який засвідчив рівень докладених зусиль в опануванні мови і віру в знання студентки викладача Лапіної А. О.

Звідки ж витоки такої успішної участі? Злата розповідає про себе: «До Запоріжжя я приїхала з окупованого Луганська два роки тому. Вступила у педагогічний коледж, тому що завжди хотіла спробувати себе у ролі вчителя та стати для учнів гідним прикладом, зразком для наслідування. Мрію, коли буду вчителем, що зможу знайти підхід до кожної дитини, щоб вона могла здобути потрібні знання. Українська мова має велике значення для мене, оскільки саме з її допомогою я можу відчувати себе частиною нашого народу, виразником його інтелектуального і духовного життя».

Віримо в тебе, Злато, і зичимо подальших успішних змагань!