Enter your keyword

Останні новини

Радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності

Шановні викладачі, студенти і працівники коледжу!

Долучаймося до мовного флешмобу 2020!

Ювілейний ХХ Радіодиктант національної єдності цього року відбудеться 9 листопада о 9:00. У День української писемності та мови тисячі українців щороку беруть участь у флешмобі й приєднуються до події по всьому світу.

Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читатиме диктант знаменита акторка Римма Зюбіна.

Спецпроєкт, організований Суспільним спеціально до події, стартуватиме в ефірі Українського радіо та Радіо Культура о 9:00, ведучі в студії розкажуть історію диктанту й дадуть змогу всім охочим підготуватися до написання. Сам же радіодиктант почнеться о 9:15.

Підписати роботу можна так:

Радіодиктант національної єдності

робота (здобувача освіти, викладача, працівника) педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії

Прізвище, ім’я, по батькові в Р. в.

Час для надсилання готового тексту — астрономічна доба. Текст диктанту оприлюднять на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00.

Роботи прийматимуть онлайн та офлайн. Паперового листа потрібно надіслати за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001. Важливо, щоб гриф дати надсилання був не пізніше ніж 10 листопада. Онлайн свою роботу можна надіслати на скриньку rd@ukr.radio. Після оприлюднення диктанту електронні листи не прийматимуть. 

Для зручності організатори підготували електронну форму для отримання робіт, щоб можна було надіслати диктант за допомогою будь-якого гаджета. Її оприлюднять на сайті ukr.radio 9 листопада.

Усі надіслані роботи перевірить спеціальна фахова комісія. Роботи, написані без помилок, отримають подарунки від партнерів проєкту. Результати оголосять упродовж 1–2 місяців залежно від кількості отриманих листів. 

Трансляція відбудеться:

радіо — Українське радіоРадіо Культура;

телебачення — UA: ПЕРШИЙUA: КУЛЬТУРА та регіональне суспільне телебачення;

інтернет — ютуб-канал та фейсбук-сторінка UA: Українське радіо.

(http://www.nrcu.gov.ua/news.html?newsID=94437)

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.