практичний семінар комісії дошкільних дисциплін

27 березня 2023 року викладачі циклової комісії дошкільних дисциплін педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії провели практичний семінар з  питання підготовки кваліфікованих кадрів ступеня фахового молодшого бакалавра до інноваційної педагогічної діяльності з дітьми з порушенням мовлення та презентували  результат колективної  роботи над методичною темою –  логотренажер.

Перша частина представлена у вигляді індивідуального багаторазового зошита з ламінованими сторінками, де діти за допомогою фломастерів і пластиліну зможуть виконувати завдання, обводити, поєднувати малюнки, розмальовувати їх, а потім з легкістю видаляти. Вони в ігровій формі зможуть ознайомлюватися з назвами предметів, їх ознаками, кольорами. За допомогою ігор у дітей будуть розвиватися психічні процеси (пам’ять, увага, мислення), всі компоненти мовлення (лексика, граматика, фонетика), формуватися графомоторні навички.

Друга частина – методичні рекомендації до використання індивідуального багаторазового зошита.

Логотренажер призначено для студентів педагогічного фахового коледжу, вихователів закладів дошкільної освіти, батькам дітей із загальним недорозвиненням мовлення.

Дякуємо викладачам за плідну роботу!