Початок випускного року з практики  «Перші дні дитини в школі»

Початок випускного року з практики «Перші дні дитини в школі»

Практичне навчання для студентів випускних курсів спеціальності Початкова освіта педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії в новому навчальному році розпочалося 1 вересня 2022 з практики «Перші дні дитини в школі».

Метою педагогічної практики «Спостереження за навчально-виховною роботою вчителя-класовода в перші дні дитини в школі»  є ознайомлення з особливостями періоду адаптації дитини до нових умов у перший тиждень її перебування в школі. Тож студенти четвертих курсів і 3Є мали можливість спостерігати за організацією освітнього процесу з першокласниками в школах  Хортицького району міста Запоріжжя. Ми вдячні вчителям Шпет О. Г.,  Каркач В. М., Пшеничній Л. В., Капітан О. А., Москівець М. О., Рибаковій Г. М., Каплій В. Г., Куліковій Н. О. за те, що в надзвичайно складних умовах дистанційної роботи показали нам, хто такий першокласник, які має особливості фізіологічного й психічного розвитку, його вікові й індивідуальні якості. Вчителі-класоводи ділилися своїми знахідками щодо адаптації дітей до нових умов їх життя в новій соціальній ролі – учень школи.

За результатами цього виду педагогічної практики проведена підсумкова конференція «Ступінь готовності та адаптація першокласників до навчання в школі». Студенти опрацювали комплекс питань, підготували творчі роботи і презентували їх на конференції. І здобувачі освіти, і методисти практики  зауважили, що вперше мали такий досвід спілкування і навчання.

Завідувач навчально- виробничої практики Алла ЛАПІНА

4-А шк. Психологічні особливості дітей шестирічного віку