Enter your keyword

Останні новини

Всеукраїнський день дошкілля

Всеукраїнський день дошкілля

Вже стало традицією 27 вересня відзначати Всеукраїнський день дошкілля і вшановувати працю вихователя та всіх дошкільних працівників.

Свято відносно молоде, тому не має усталених методів відзначення. Але цього дня прийнято вітати зі святом вихователів і всіх, хто працює у дитячих садках, хто так чи інакше забезпечує змістовне й комфортне перебування малюків у дитячому закладі.

Здобувачі освіти 4 курсу групи А спеціальності 012 Дошкільна освіта розпочинають своє тематичне чергування, приурочене  Дню дошкілля.

Із всіх професій, які є у світі,
З усіх ремесел на землі
Одна лише красується у світлі,
І світло це сподобалось мені.

О, вихователь! Ти даруєш світло,
Ти вчиш любові, мудрості і доброти,
Щоб у малих серденьках було завжди літо
Без смутку, прикрості і самоти.

Своїм теплом ти прихиляєш небо.
В маленькому житті лишаєш добрий слід.
І крізь роки дитина пам’ятатиме про тебе,
Бо вибрав ти, мабуть, найвищу із доріг.

І нагорода є твоя безцінна,
Бо Бог на всіх нас дивиться згори.
За те, що серце віддаєш дитині
Душа твоя не знає смутку й самоти.

Бути вихователем – високе покликання і велика честь. Ця справа – важлива й унікальна. Вона несе в собі добро, справедливість і красу.

«Вихователь!» – якою величною має бути тут душа. Справді, щоб творити людину, необхідно самому бути або батьком, або більше, ніж людиною» (Ж.-Ж. Руссо)

Дитячий садок – це перший освітній заклад в житті дитини, перша школа життя. Це той фундамент, який закладається у дитині із раннього дитинства, слугує опорою й основою в її подальшому житті.

Виховання малечі на початку їхнього життєвого шляху – непросте завдання, але від його успішного вирішення залежить майже все наше майбутнє.

Професія вихователя і всіх працівників дошкільних установ вимагає від більшості глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи і до маленьких громадян країни.

Щиро вітаємо усіх працівників дошкілля зі святом!

Бажаємо МИРУ, затишку й тепла, радості й позитиву від роботи, від вихованців, достатку Вашим родинам і доброго здоров’я нам усім!

Коментарі відсутні

Добавить комментарий

Your email address will not be published.