Новинки лабораторії початкової освіти

Шановні викладачі та студенти,  категорію «Лабораторія початкової освіти» на сайті ДО поповнено новими навчально-методичними матеріалами.

1. В папці «Оцінювання навчальних досягнень» розміщено статті про формувальне оцінювання, в яких розкрито теоретичні аспекти  (для чого потрібне формувальне оцінювання, коли формувальне оцінювання стане справжнім ресурсом для розвитку дітей, як здійснювати формувальне оцінювання навчальних досягнень учнів з математики в Новій українській школі), подано технологію конструювання інструментарію формувального оцінювання навчальних досягнень учнів першого та другого класів, зразок портфоліо, алгоритм організації формувального оцінювання, сучасні стратегії оцінювання.
  2. В папці «Інклюзивне навчання» розміщено навчальні посібники, методичні рекомендації щодо організації освітнього процесу в інклюзивних класах  (особливості організації навчального середовища, роботи з дітьми з аутизмом, спільної роботи в інклюзивному класі). Також  можна ознайомитися із міжнародними документами зі сфери інклюзивної освіти.
  3. Добірка відео «Інклюзія – онлайн» (вправи для профілактики постави, ігри з піском, кінеозологічні вправи для дітей, логопедичні вправи, малювання манкою тощо).

Нагадування: в папці «Обладнання лабораторії» розміщено перелік засобів навчання. Друковані навчальні засоби, інструменти, прилади і пристосування, натуральні об’єкти, моделі можна використовувати на практичних та семінарських заняттях, практиці пробних уроків.

Завідувач лабораторії Акопян А.В.