навчально-методичне забезпечення лабораторії початкової освіти

Шановні викладачі та здобувачі освіти. Поповнено навчально-методичне забезпечення лабораторії початкової освіти:

1. У папці «Оцінювання навчальних досягнень» розміщено методичні рекомендації щодо оцінювання результатів навчання учнів третіх і четвертих класів Нової української школи (Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.09.2020 № 1146).
  2. Папку  «Організація освітнього процесу в НУШ» доповнено теоретичним матеріалом та відео, що містять інформацію про складові ефективного управління класом, облаштування комфортного фізичного середовища, налагодження турботливих дружніх взаємовідносин, розроблення правил і впровадження рутин.
  3. Вправи для очей та пальчикова гімнастика для роботи з учнями допоможуть ефективніше здійснювати навчальний процес на практиці пробних уроків.
  4. У папці «Я досліджую світ» розміщено відео з інформацією про особливості планування та проведення уроків інтегрованого курсу, про підсумки та прогнози щодо реалізації основних завдань курсу (з досвіду вчителів початкових класів).

Щоб швидше знайти необхідну інформацію для підготовки до практичних, семінарських занять, пробних уроків, написання курсових робіт, звертайтеся до документа «Покажчик матеріалів».

Завідувач лабораторії Акопян А.В.