Круглий стіл «Моніторинг НУШ: результати та рекомендації»

7 жовтня завідувач навчально-методичної лабораторії Акопян А.В. провела круглий стіл «Моніторинг НУШ: результати та рекомендації», на якому ознайомила викладачів коледжу з результатами загальнодержавного моніторингового дослідження якості початкової освіти. Метою дослідження було:

– дослідити рівень сформованості наскрізних умінь в учнів 3-х класів  закладів загальної середньої освіти;

– оцінити ступінь реалізації цілей реформи «Нова українська школа» у  початкових класах закладів загальної середньої освіти;

– обґрунтувати залежність між сформованістю наскрізних умінь  учнів та методами роботи педагогів, стилем педагогічної взаємодії,  організацією освітнього середовища.

Обговорення результатів дослідження допоможе викладачам-методистам виділити пріоритетні напрями роботи зі здобувачами освіти, посилити практичну підготовку студентів.