День відкритих занять для всіх

27 листопада 2020 року у Педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії було проведено день відкритих дверей на навчальні заняття. Викладачі  закладу продемонстрували колегам, абітурієнтам та їхнім батькам високий рівень професійної майстерності.

Переконливо дискутували в онлайн-режимі студенти на занятті з історії України викладача Зінченка Р.В., вчилися аналізувати, робити висновки,

будували діаграму Венна, заповнювали пазли на платформі https://learningapps.org/createApp.php, «входили» в картину, аналізували онлайн-карту, порівнювали інформацію за допомогою графічного методу розвитку критичного мислення «Фішбоун».

Разом з викладачем Зінченко О.А. на занятті з методики  розвитку мовлення  студенти подорожували до країни Грамоти. Вчилися добирати дидактичні ігри та вправи, наочні посібники для навчання дітей грамоти в добукварний період.

Чуйкіна Л.А. при проведенні заняття з методики зображувальної діяльності використовувала  віртуальну дошку PADLET, інтерактивні вправи в learningapps, авторський сайт та телепередачі для дітей.

Ефективно використовувала онлайн-дошку bitpaper на заняттях з математики Череп Т.В. Студенти вчилися використовувати набуті знання  в реальних життєвих ситуаціях шляхом розв’язування задач практичного спрямування.

Сформовані професійні компетентності  демонстрували студенти 4 курсу групи ОМ спеціальності  014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на відкритій практиці  пробних уроків  з образотворчого мистецтва (викладач Єфімова Т.Л.). Під час моделювання фрагментів уроків здобувачі освіти дотрималися логіки викладу матеріалу, показали ґрунтовні знання з методики проведення занять.

Викладач української мови Симоненко І.А.  на занятті з теми «Ненаголошені Е, И в коренях слів» використовувала різні види диктантів для активізації мисленнєвої та мовленнєвої діяльності студентів, забезпечення активної позиції здобувачів освіти. На високому методичному рівні провели заняття з методики образотворчого мистецтва викладач Ткачук Т.О., музичного виховання  з методикою навчання Рядинська І.А., англійської мови Герасимова О.А. На заняття з фізичного  виховання запросили колег, абітурієнтів викладачі Супруненко О.В., Шолохова Є.В. Практику пробних уроків з трудового навчання  презентували викладач Рашкевич М.В. і студенти 4 курсу спеціальності 013 Початкова освіта. Поділилися педагогічною майстерністю викладачі психології Муравська О.А., методики фізичного виховання Оласюк Ю.В.,  методики формування елементарних математичних уявлень  Стеблюк О.А.

ВІТАЄМО викладачів, які на високому рівні майстерності пропагують коледж.

ДЯКУЄМО всім, хто підтримує і радіє успіхам колег.