День людей з обмеженими можливостями

Щороку 3 грудня українське суспільство разом з усією світовою спільнотою відзначає Міжнародний день інвалідів, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році. Відзначення цієї дати спрямоване на посилення уваги до проблем людей з обмеженими фізичними можливостями, захисту їх гідності, прав і благополуччя.

29.11 – 03.12 здобувачі освіти 2-Б шк провели різноманітні заходи.Студенти з захопленням брали участь у практикумах “Напиши слово непровідною рукою”, “Прочитай по шрифту Брайля”, “Намалюй з закритими очима”; знайомились з створеними відео роликами про історію та відомих людей з обмеженими можливостями. Протягом дня студентство заповнювало надзвичайну інтерактивну газету, яка містить в собі інформацію про день людей з обмеженими можливостями, біографію і досягнення відомих людей з обмеженими можливостями та опис новітніх технологічних приладів для таких людей.

Хочемо подякувати здобувачам освіти, які активно брали участь у проведенні незвичайних акцій. Бережіть себе)

Клінчева Олександра 2-Бшк, Муравська О.А.