Засідання круглого столу на тему “Виконавче провадження в Україні”

З метою формування правової компетентності студентів педагогічного фахового коледжу ХННРА, у рамках проведення Всеукраїнського тижня права, 08 грудня 2021 року викладачем Орловською Л.О. проведено засідання круглого столу на тему “Виконавче провадження в Україні: основні засади, учасники та порядок примусового виконання судових рішень та рішень інших органів”. У обговоренні теми взяли участь здобувачі освіти спеціальності 013 Початкова освіта (групи 4В, 3В). Детально висвітлила вказане питання провідний спеціаліст відділу організації та контролю за виконанням рішень управління забезпечення примусового виконання рішень у Запорізькій області Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Божок-Плачінта Ганна Григорівна. За результатами проведеного заходу студенти отримали цікаву та змістовну інформацію, а також відповіді на низку запитань, що їх цікавили у даній сфері та як наслідок – підвищили свою правову обізнаність.