Здобувачі освіти з порушеннями розвитку: як працювати та співпрацювати?

6 грудня  в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулася онлайн-зустріч з фахівцями інклюзивного навчання. Спікерами були Лупінович Світлана Миколаївна,  кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки та методик навчання та Лапшина Ірина Сергіївна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та методик навчання. Учасники зустрічі розглянули  актуальну в освітньому просторі тему: “Здобувачі освіти з порушеннями розвитку: як працювати та співпрацювати?” Зосередилися на питаннях загальної характеристики освітніх потреб здобувачів освіти з порушеннями зору або незрячих, специфіки створення умов навчання зазначеної категорії дітей в період дистанційної освіти та особливостей налагодження електронного навчального середовища. Дякуємо всім, хто долучився до плідної співпраці та діалогу.

Керівник консультативної групи Храпач К.О.