Засідання науково-методичної ради

Ще ідуть запеклі бої війни, ще гучні сирени сповіщають нам про небезпеку, а вже хлібороби почали засівати землю зерном, учні та студенти сіли за парти, взялися за навчання. Бо у освіченої людини мрія про мир, розбудову та творення. Грамотна, різнобічно розвинена особистість – це наша відповідальність. Як краще організувати освітній процес в умовах реалій сьогодення і вже завтрашнього мирного дня, яке навчально-методичне забезпечення створити для активізації пізнавального процесу, як залучити абітурієнтів до нашого навчального закладу? Ці питання обговорювалися на засіданні науково-методичної ради педагогічного фахового коледжу Хортицької національної академії. Дивимося в майбутнє, бачимо його мирним і щасливим,працюємо для нього.