Засідання науково-методичної ради

17 січня 2022 року в педагогічному фаховому коледжі Хортицької національної академії відбулося засідання науково-методичної ради. На обговорення  були винесені питання прорезультати  методичної роботи  за перший семестр 2021-2022 навчального року, стан реалізації теми коледжу «Змістовно-організаційна модернізація підготовки кваліфікованих кадрів ступеня фахового молодшого бакалавра  для регіональної системи інклюзивної освіти в умовах розбудови Нової української школи», упровадження інновацій у викладанні предметів і навчальних дисциплін, розробку нових та модернізацію чинних навчальних програм. З результатами  пошуків і першими успіхами роботи над методичною проблемою ознайомили  голови циклових комісій  викладачів філологічних дисциплін, іноземних мов, освітньої галузі «Мистецтво», «Технології».

Поділилися досвідом, обмінялися цікавими думками,  накреслили шляхи подальшої роботи над реалізацією навчально-методичних завдань.